5 idejas kā pagatavot dāvanu kastītes

Admin 03/04/2013 0 43,033 skatījumi
5 idejas kā pagatavot dāvanu kastītes

Idejas kā pagatavot dāvanu kastītes pašam ir daudz un dažādas, taču lielākā daļa tomēr izvēlas tās iegādāties veikalā vai internetā pieejamajos punktos. Lai arī cik skaistas un elegantas būtu veikalā gatavotās dāvanu kastītes, tomēr ar savu radošumu un mīļumu taisītās ir neatsveramas, arī dāvināšanas prieks ir daudz reiz lielāks.

Kā pagatavot dāvanu kastītes pašam?

Ja esi radoša personība, ar mākslinieka garu un gaumi, tad idejas dāvanu izrotāšanai un kastītes pagatavošanai noteikti jau “pulsē” galvā, tomēr ne visiem ir šī dotības, taču ir ļoti liela vēlme ielikt savu darbu, laiku un pūles. Šobrīd internets ir pilns ar dažādām pamācībām un video, ka arī pilnīgs “iesācējs un nepratējs” var pats, mazliet ieskatoties un sekojot soli pa solim, pagatavot dāvanu kastīti.

Ar vārdu – dāvanu kastīte, nav jāsaprot tikai standarta dāvanas iesaiņošanu skaistā un “glamūrīgā” papīrā. Ir izcili piemēri kā niecīgu dāvanu ievietojot dāvanu kastē, kas izgatavota no koka, tādējādi piešķirot tai papildus pievienoto vērtību, kā, izmantojot dažādus dekoratīvos pārklājuma materiālus, parastu kartona kārbu pārvērst pa perfektu un neaizmirstamu dāvanu kastīti, kas liks ieplēst muti ikvienam.

Šajā rakstā Tu iepazīsies konkrētāk ar to kā pagatavot dāvanu kastītes no kartona un aplikāciju/krāsainā papīra.

 1. ideja

Dāvanu kastīte idejaŠī ideja un izpildījums ir gaužām vienkāršs un ātri izdarāms. Viss, kas Tev ir nepieciešams ir

  • Šķēres,
  • Zīmulis,
  • Kartons, no kā izgriezt dāvanus kastītes formu..

Seko attēliem, sīkāku aprakstu un pamācību pagatavošanā šeit pat neprasās.

2. ideja

2.idejaŠīs dāvanu kastītes pagatavošana arī nebūs sarežģīts process. Vislabāk sākumā uz rūtiņu papīra uzzīmēt nepieciešamo formu, kuru pēc tam izgriežot un uzlīmējot uz cietāka satura materiāla vai aplikāciju papīra, iegūsi vēlamo dāvanu kastītes formu.

Arī šīs idejas realizēšanai būs nepieciešams tikai:

  • Papīrs,
  • Zīmulis,
  • Šķēres,
  • Apaļš priekšmets, dāvanu kastītes formas uzzīmēšanai,
  • Dekoratīva lente, kastītes sasiešanai.

3. ideja

Pavasarīgām krāsām bagāts izskats būs nākošajai idejai kā pagatavot dāvanu kastīti. Šai idejai Tev vajadzēs tikai saglabāt pēc brīvas izvēles un patikas nepieciešamās, jau gatavās dāvanu kastītes formas, izprintēt tās un skaisti izgriezt. Viss – tas būs darbs, kas jāizdara. Izgriez apkārt pa nepārtraukto līniju, un kārtīgi noloki vietās, kur ir raustītās līnijas.

Lejupielādē  printējamās sagataves šeit: dāvanu kastītes sagatave 1, dāvanu kastītes sagatave 2, dāvanu kastītes sagatave 3, dāvanu kastītes sagatave 4.

4. ideja

Dāvanu kastīteŠīs idejas realizēšanai nebūs vajadzīgs papīrs, bet gan plāns un stingrs filcs vai jeb kāds cits audums. Protams, šo var veidot arī kartonu un cita veida materiālu, taču visefektīgāk izskatās ar košas krāsas audumu.

Šo dāvanu kastīti pagatavo no divām daļām – kastītes un vāciņa. Katru veido neatkarīgi vienu no otra, pilnīgi atsevišķi.

5. ideja

5.idejaŠī dāvanu kastītes pagatavošana un pasniegšana izcili derētu Valentīndienas svētkos. Arī šai idejai klāt pievienoju sagatavi, kuru Tev vienkārši ir jāizprintē, jāizgriež un jāsalīmē. Materiāla un papīra izvēle pinīgi pēc bīrvas izvēles, tomēr ieteiktu izmantot sarkanīgas krāsas materiālu.

Lejupielādē printējamās sagataves šeit: dāvanu kastītes sagatave

Kā pagatavot šo dāvanu kastīti pievienoju arī video materiālu.

Domāju, ka tagad arī Tu varēsi pārsteigt kādu sev mīļu cilvēku ar paša gatavotu dāvanas iesaiņojumu – dāvanu kastīti.

Ko likt dāvanu kastītē, ko dāvināt?

ads_frommeKad dāvanu kastīte ir izveidota, daudziem rodas arī tāds triviāls jautājums: “Ko dāvināt?” Ir labi, ja Jūs zināt konkrēta cilvēka vēlmes, ko viņš vēlas saņemt dāvanā. Tad nav jālauza galva un stipri jāprāto vai uzdāvinātā dāvana liksies piēnemama un noderīga.

Variants kādu šobrīd izvēlas liela daļa cilvēku – ir dāvināt dāvanu, kartes, tādā veidā jubilāram ļaujot pašam izvēlēties viņam vissaistošāko un noderīgāko. Šādā vēidā atkrīt arī iespēja, kad Jūs uzdāvināsiet kaut ko “nevajadzīgu”.

Ļoti plašs dāvanu karšu klāsts ir apskatāms šeit. Izdari izvēli un iepriecini savu jubilāru.

Ja Tev patika un bija noderīgas šīs radošās idejas kā pagatavot dāvanu kastītes, tad droši spied ieteikt, tweet un like, lai arī Tavi draugi uzzin.

Leave A Response »

*