Izveido ekrānšāviņu (print-screen) ar MS Word 2010. Ātri un ērti!

Admin 04/03/2013 0 7,145 skatījumi
Izveido ekrānšāviņu (print-screen) ar MS Word 2010. Ātri un ērti!

Rodas situācija, kad pēkšņi vajag saglabāt redzamo situāciju (izveidot ekrānšāviņu) uz datora ekrāna, lai to aizsūtītu kādam citam vai pielietotu paša vajadzībām. Bieži vien tie ir dažādi datora kļūdas paziņojumi, kuri jāsūta programmu atbalsta dienestam, citreiz vienkārši, lai parādītu kādam paziņam kā izdarīt kādu konkrētu lietu.

Iepriekš šo funkciju pārsvarā veicām ar uz datora klaviatūras esošās pogas Print Screen pogas palīdzību, pēc tam attēlu saglabājot kādā no foto apstrādes programmām MS Paint vai kādu citu, taču kopš MS Word 2010 izstrādes šo procesu var stipri vien vienkāršot un atvieglot. Šāda funkcija – izveidot ekrānšāviņu (print screen) ir iebūvēta MS Word 2010 pamatafunkcijās. Lūko tālāk kā dzīvi padarīt ērtāku.

Print screen izveide ar MS Word 2010

Lai izveidotu print screen dodies uz cilni Ievietot un atrodi iespēju Ekrānuzņēmums, uz kuras uzpiežot parādīsies visi atvērtie datora logi (interneta pārlūks, datora darba virsma, skype u.c.), izvēlies sev vajadzīgo un tā attēls ievietosies MS Word dokumentā.

Izveidot print screen ar MS Word 2010Šajā piemērā es izvēlējos aktīvo interneta pārlūka Firefox logu. Ar vienu klikšķi tas bija iekopēts manā MS Word 2010 dokumentā un ar attēla formatēšanas rīkiem tikko ievietoto attēlu iespējams rediģēt.

MS Word attēla rediģēšana print screenJa ir nepieciešamība tikai pēc konkrēta apgabala saglabāšanas (zināmu iemeslu dēļ nevēlaties saglabāt visu uz ekrāna redzamo attēlu), ir iespēja izgreizt tikai Tev vajadzīgu apgabalu ko izdara ar iespēju Ekrāna izgriezums.

Ekrāna izgriezums Print creenIzvēloties iespēju ekrāna izgriezums, datora ekrāna virsma paliek caurspīdīgi balta, un Tu, turot ar kreiso peles klikšķi, vari iezīmēt vajadzīgo apgabalu, kuru vēlies saglabāt.

Ekrāna izgriezums, izvēleUn atkal ērti un ātri vajadzīgais attēls parādās MS Word 2010 dokumentā, kur Tu vari turpināt to rediģēt pēc savām vajadzībām.

Print srenn ekrānšāviņšŠī īr ļoti ērta un vienkārša metode kā izveidot print screen. Šī MS Word 2010 iespēja ļauj būtiski ietaupīt arī laiku. Tev nevajag uztraukties par speciālu programmu iegādi vai kādu jaunu rīku apguvi, lai ekrānšāviņu saglabātu word dokumentā.

Leave A Response »

*