Kā izveidot sienas dekorāciju no papīra sirdīm [soli pa solim]

Admin 22/03/2013 0 16,706 skatījumi
Kā izveidot sienas dekorāciju no papīra sirdīm [soli pa solim]

Vienkārši pagatavojama un estētiski baudāma sienas dekorācija, kas neprasa nekādas īpašas zināšanas un lielus pirkumus. No krāsaina papīra veidotām sirdīm, izskatā kā 3 dimensijās, izdodas patiešām telpā ienest skaistumu. Lai arī Valentīndiena ir cauri, kad šī vienkāršā dekorācija varētu iederēties visvairāk, tomēr ļaujot vaū fantāzijai arī ikdienā var noderēt.

Sienas dekorācija no papīra sirdīm

Lai sagatavotu nepieciešamās sienas dekorācijas – papīra sirdis būs nepieciešams sarkans papīrs (ļauj vaļu fantāzijai un krāsu izvēlies pēc sirds patikas), uz kura pēc trafaretiem uzzzīmētās sirdis izgriež.

papira-sirdis-griezsana

Ērtības labad pievienoju lejupielādējumu gatavu trafaretu-piegriezni, kuru vienkārši varēsi izprintēt.

Sienas dekors – papīra sirdis – trafarets/piegriezne.

Kad sirdis no papīra ir izgrieztas un, lai tām piešķirtu papildus vizuālo 3 dimensiju efektu, divas iekšējā malas salīmē, kā redzams attēlā. Kādu mirklīti satur kopā, lai papīrs stingrāk salīmējas kopā.

Sirds līmēšana

Papīra sirdis

Lūk skats uzreiz daudz savādāks, izteiktākas formas un vizuālais 3 dimensiju efekts.

Papīra sirds priekša

Salīmētās sirdis atstājiet uz dienu, neizkārtojiet uzreiz pie sienas. Gadās līdz galam nesalīmējušās, tāpēc ieteicams pirms piestiprināšanas pie sienas, vēlreiz to pārbaudīt…

Papīra sirdis gatavas

Pēc rūpīgas pārbaudes sagatavotās papīra sirdis pie sienas vari stiprināt ar divpusējo pašlīmējošo līmlenti. Ērti un vienkārši. Kārto tās pēc sirds patikas..

Sienas dekors papīra sirdis

Dzīve pilna radošām idejām! Ja esi līdzīgu ideju autors dalies komentāros, seko mums Twitter un Draugiem.lv kontos.

Leave A Response »

*