Kā izveidot windows 7 sistēmas atjaunošanas disku

Admin 21/11/2012 0 5,403 skatījumi
Kā izveidot windows 7 sistēmas atjaunošanas disku

Windows sistēmas atjaunošana ir iespēja kā atgriezt sava datora sistēmu pie normālas darbības, nepazaudējot savus tik svarīgos failus vai citus dokumentus. Windows 7 sistēma ļauj izveidot sistēmas atjaunošanas disku pavisam vienkāršā un elementārā veidā, ko spēs paveikt pat lietotājs, kurš ar datoru ir uz “Jūs”.  Ar šāda sistēmas atjaunošanas diska palīdzību Tev būs iespēja novērst vai atjaunot

  • Datora sāknēšanās procesu;
  • Palaist pilnīgu sistēmas atgriešanu uz kādu agrāku laiku;
  • Sistēmas atjaunošanu no iepriekš izveidota sistēmas diska;
  • Pārbaudīt datora atmiņas stāvokli, veikt diagnostiku;
  • Atvērt un darboties ar “Command Prompt” (pieredzējušies lietotājiem);

Soļi kā izveidot atjaunošanas disku

1. Dodies uz START un meklētājā ieraksti  – system repair disc. Izvēlamies Create a System Repair Disc.

Windows sistēmas atjaunošanas disks2. Atvērsies dialoglogs un Tev ir jāizvēlas sava datora disku rakstītāju ierīce, ar kuru tiks izveidots un ierakstīts sistēmas atjaunošanas disks. Diska ietilpība būs 142MB. Ja esi izvēlējies korekto ierīci spied CREATE DISC.

Sistēmas atjaunošana, diska ierakstīšanaKad disks būs ierakstījies, to noglabā un lieto nepieciešamības gadījumā. Ļoti ceru, ka izmantot nebūs vajadzība.

Sistēmas atjaunošanas diska lietošana

Ja tomēr pienāks tas brīdis, kad šo disku būs nepieciešams lietot, tad rīkojies sekojoši (ieteicams tikai pieredzējušiem lietotājiem):

1. Ievieto iepriekš izveidoto disku  – disku lasītājā un liec, lai dators ielādējas no šī sistēmas atjaunošanas diska, izvēloties Windows Setup [EMS Enabled] opciju.

Sistēmas atjaunošana boot disks2. Kad sistēma būs uzlādējusies no atjaunošanas diska, tev būs divas iesppējas vai piekļūt atjaunošanas rīkiem vai arī pilnībā atjaunot sistēmas failus no iepriekš izveidotā sistēmas diska. Parasti izvēlamies augšējo opciju un mēģinām sistēmu atgriezt normālā stāvoklī ar vienkāršiem veidiem.

Sistēmas atjaunošana izvēles varianti3. Šobrīd Tev ir iespēja izvēlēties vairākas atjaunošanas iespējas, lai sava datora darbību atgrieztu normālā stāvoklī.

Sistēmas atjaunošanas iespējasTu nekad nevari būt drošs, kad datoru piemeklēs kāda ķibele vai uzbruks kāds vīruss, taču, ja Tev ir sistēmas atjaunošanas disks Tu vari kaut nedaudz, bet tomēr pasargāties no iespējamajām dokumentu zaudēšanas iespējām.

Leave A Response »

*