Kā mainīt bildes izmēru

Admin 24/12/2012 0 19,887 skatījumi
Kā mainīt bildes izmēru

Lai izmainītu bildes izmēru, bieži vien nepieciešamas programmas, kuras ir jāinstalē uz sava datora, kas ne vienmēr visiem ir atļauts un ir pa spēkam. Izmainīt bildes izmēru šobrīd ļauj neskaitāmas tiešsaistes programmas, kas atrodamas internetā. Par vienu no, manuprāt, labākajām, ērtākajām un funkcionāli bagātākajām šodien arī varēsi lasīt.

Picresize.com – labākais risinājums internetā kā mainīt bildes izmēru

Iepriekš biju aplūkojis vairākas interneta vietnes, kurās piedāvā izmainīt bildes izmērus, taču šī picresize.com atstāja vislielāko iespaidu. Šaja konkrētajā vietnē piesaistīja arī neitrālais, neuzkrītošais dizains un lietojuma ērtums. Nevajag būt IT guru, lai pats spētu bildei izmainīt vajadzīgos izmērus.

Dodies uz www.picresize.com, atvērsies lapa, kādu redzi zemāk attēlā.

Picresize mājas lapaIesākumā mums ir jāizvēlas, vai mēs bildi, kurai vēlēsimies izmainīt izmērus, pievienosim no sava datora vai internetā atrodamās. Ja foto būs no sava datora (visbiežāk) tad atstājam augšējā labajā stūrī aktīvu ikonu – FROM COMUPTER, savukārt, ja no interneta, tad aktivizējams ikonu FROM WEB.

Tad spiežam uz BROWSE un izvēlamies vajadzīgo bildi, kurai mainīsim izmērus.

Turpinām darbības nospiežot CONTINUE (Resize, Crop & Special Effects)

picresize.com-izmainit-bildes-izmeru2

Tiklīdz esam pievienojuši vajadzīgo bildi, fotoattēlu šim rīkam, tā sākot ar otro soli, mums ir vairākas iespējas, ne tikai mainīt izmēru bildei, bet arī apgriezt bildi, pagriezt to pa 90 grādiem un vienu vai uz otru pusi, uztaisīt spoguļattēlu. Lai vienkārši bildei nogrieztu nevajadzīgās malas, uzej uz bildes, un atzīmē, uzvelkot kvadrātu, kādu tu vēlies redzēt bildi – un pēc tam spied CROP SELECTION.

Visas visas pirmajā segmentā veicamās darbības apvilku ar sarkanu rāmi, ko vari redzēt zemāk attēlā.

mainīt bildes izmēru

Ja Tev bildes izmēru nav vajadzības apgriez vai izmantot 1. segmentā pieejamās iespējas, tad 2. segmentā ir iespēja norādīt konkrētu izmēru, kādu Tu vēlies savai bildei. Automātiski jau tiek piedāvāts samazināt fotoattēlu 25%, 50%, 75% lielumā no oriģinālā foto lieluma, kā arī iespēja pašam ievadīt vēlamo izmēru iedaļā Custom Size.

Ieteikums – ievadi tikai bildes izmēra platumu (width) vai augstumu (height), ne abus reizē, jo tad programma piemeklēs automātiski otro vērtību, lai bilde izskatītos proporcionāla.

3. segmentā Tev ir iespēja savam pievienotajam fotoattēlam uzlikt kādu no pieejamajiem filtriem. Kāds tas izskatās, to var redzēt uzejot uz konkrētā filtra nosaukuma, mazliet uzgaidīt, tad izgaismojas konkrētā filtra attēls. Iesaku gan īpaši neaizrauties ar šiem filtriem. Tīra bilde ir pati par sevi mākslas darbs.

4. segmentā Tu vari izvēlēties kādā formātā un kvalitātē savu bildi saglabāt .

Ja esi visu sev vajadzīgo izdarījis, izmainījis bildes izmērus, pēc vajadzības pielietojis filtrus un citas dotās iespējas, viss kas Tev atliek ir nospiest uz pogas – I’m Done, Resize MyPicture!

Izmainīt attēla izmēru

Pēc iepriekšējā soļa veiksmīgas izpildīšanas, Tava bilde, fotoattēls tika apgriezts, izmainīts izmērs, tas ko Tu pats vēlējies, un šobrīd Tu šo bildi vari apskatīt, turpināt rediģēšanu (ja neapmierina rezultāts), saglabāt uz sava datora diska vai ar attēlu dalīties sociālajos tīklos.

Izmainīt bildes izmēru

Ceru, ka Tev šī pamācība palīdzēja un aiztaupīja daudz pūles un galvassāpes par to kā izmainīt bildes izmērus. Tas nemaz nav sarežģīti, tikai jāatrod pareizie rīki.

Padalies ar citiem draugiem, ja šī informācija likās noderīga. Paldies.

Leave A Response »

*