Kā no portāla YouTube saglabāt dziesmu MP3 formātā?

Admin 21/06/2012 0 36,210 skatījumi
Kā no portāla YouTube saglabāt dziesmu MP3 formātā?

Šodien apskatīsim konkrētu servisu, mājas lapu, kas palīdz ātri un bez liekas piepūles, no vadošā video klipu portālu YouTube.com, saglabāt Jums interesējošo dziesmu vai video klipu datoram un audio atskaņotājiem draudzīgajā MP3 formātā.

Šīs pamācības ideja radās pēc daudzajiem saņemtajiem jautājumiem: vai nezini kā no Youtube.com dziesmu vai video lejupielādēt mp3 formātā, vai vari man palīdzēt saglabāt manu mīļāko dziesmu, lai varu to atskaņot automašīnā, vajag šo video, bet mans datora plejeris to nelasa/neatskaņo un daudzi citi līdzīgi jautājumi.

Tad lūk ir konkrēta mājas lapa www.FLV2MP3.com, kurā Jums ir iespēja, bez maksas, ļoti ātri iegūt vēlamo dziesmu MP3 formātā no portāla YouTube. Turklāt pārveidotā faila kvalitāte ir tiešām laba, salīdzinot ar dažiem citiem servisiem. Seko tālāk trīs norādītajiem soļiem un priecājies.

1. Atrodam portālā YouTube.com sev interesējošo dziesmu / klipu ko vēlaties pārveidot uz MP3 formātu. Pēc tam no navigācijas rīkjoslas lauka, kurš attēlā zemāk izcelts ar sarkanu rāmi, nokopējam faila adresi.

Portāls youtube, adreses lauks

2. Dodamies uz mājas lapu www.flv2mp3.com iekopējam laukā YouTube dziesmas / klipa adresi, kurš attēlā zemāk izcelts ar sarkanu rāmi, un spiežam pogu CONVERT to MP3.

Youtube dziesmu konvertēšanas mājas lapa3. Mirkli uzgaidām, līdz Jūsu izvēlētais fails tiek pārveidots uz MP3 formātu. Tiklīdz parādās iespēja DOWNLOAD, tā spiežam uz tās un saglabājam failu uz sava datora.

Faila saglabāšana

Faila saglabāšana datorāJa visi līdz šim aprakstītie soļi ir izpildīti pēc norādēm, tad visam būtu bijis jānotiek veiksmīgi. Turpmāk Tev vairs nevajadzēs pūlēties ar vairāku programmu palīdzību saglabāt YouTube failu, pēc tam to konvertēt utt. Viss vienkārši un ātri izdarāms.

Ja šī pamācība likās noderīga un aiztaupīja tavas pāris minūtes, tad padalies un iesaki arī citiem.

Lieliska iespēja kā pelnīt internetā!

 

Leave A Response »

*