Ko izmantot kā formiņas lejot sveces mājās?

Admin 11/02/2015 0 6,726 skatījumi
Ko izmantot kā formiņas lejot sveces mājās?

Nav noslēpums, ka mūsdienās cilvēki kļūst aizvien radošāki un vairāk novērtē lietas, kas darinātas pašu rokām. Tā, piemēram, sveču liešana ir kļuvusi ļoti populāra pēdējos gados un tā itin nemaz nav sarežģīta. Tomēr bieži vien, kad viss nepieciešamais jau sagādāts, nākas atskārst, ka trūkst formiņu, kurās liet sveces. Speciālās formiņas mēdz būt ne vien diezgan dārgas – sevišķi, ja sveču liešana ir pavisam vienkāršā hobija līmenī, bet arī neizdevīgas tādēļ, ka to izvēle ir ierobežota. Tādēļ es piedāvāju idejas, kā mājās izlietās sveces padarīt dažādas formas ziņā, netērējot par to papildus līdzekļus.

Mazas svecītes var izliet valrieksta čaulu pusītēs, lielākos jūras gliemežvākos, silikona ledus formiņās, mazajās papīra kēksa formiņās, pudeļu korķīšos.

Metāla cepumu formiņas  var izmantot divējādi – liet svecītes tieši tajās, vai arī ieliet lielākā traukā un tad izspiest formiņas.

Vienkāršāku sveču izliešanai noder tualetes papīra ruļļa iekšējais kartons, plastmasas pudelēm nogriezts dibens, tukši jogurta trauciņi, zāļu burciņas, nogriezti piena paku dibeni.

Pamācības autore: Laura. Paldies viņai!

Leave A Response »

*