Krāsojamās lapas bērniem – lejupielādē un izmanto

Admin 15/09/2017 0 48,692 skatījumi
Krāsojamās lapas bērniem – lejupielādē un izmanto

Krāsojamās lapas bērniem ir vienkāršs un pieejams materiāls, ko katrs savām vajadzībām var izprintēt vajadzīgā daudzumā un ļaut bērniem brīdi darboties.

Ir grūti iedomāties bērnu, kuram nepatiktu zīmēt un krāsot attēlus. Un tas nav pārsteidzoši, jo radošās lietas, spēles ir tās, kuras ir ļoti svarīgas bērna attīstībai. Krāsošana un krāsojamās lapas bērniem ļauj vairāk uzzināt par apkārtējo pasauli, iepazīstina bērnu ar visu pieejamo krāsu gammu, nostiprina zināšanas par priekšmetu formām un to lielumiem. Attēlu krāsošanas process attīsta mazo motoriku un māca bērnu būt precīzam un radošam.

Krāsojamās lapas bērniem

Šodien internetā ir pieejams ļoti liels klāsts ar krāsojamām lapā, taču mēs esam apkopojuši 5 materiālus, kas bērniem interesē šajā brīdī visvairāk. Droši saglabājiet sev un krāsojiet kopā.

Lejupielādē šeit krāsojamās lapas bērniem (5 materiāli):

  1. krāsojamās lapas – burti
  2. krāsojamās lapas – princeses
  3. krāsojamās lapas – dzīvnieki
  4. krāsojamās lapas – transports
  5. krāsojamās lapas – rudens

Drīzumā publicēsim arī krāsojamo lapu adreses, kur ir apkopotas dažādu citu tēmu krāsojamās lapas. Varēsiet izvēlēties sev piemērotākās.

Padalies komentāros, ja Jums ir zināmas kādas labas mājas lapas, kur mēs varam iegūt vēl papildus krāsojamās lapas bērniem un kopā tās izmantot.

 

Ja interesējies par radošo darbošanās tēmu ar bērniem, Jums varētu patikt šis raksts: rokdarbi bērniem. skaidrojumi, idejas, piemēri.

Leave A Response »

*