Pamācība: Kā salikt ūdenspīpi.

Admin 08/01/2012 0 13,875 skatījumi
Pamācība: Kā salikt ūdenspīpi.

Ūdens pīpe ir paredzēta speciālās tabakas pīpēšanai ar filtrāciju un dūmu atdzesēšanu ar ūdeni. Filtrējot dūmus ar ūdeni lielāka kaitīgo piemaisījumu daļa, tajā skaitā pelnu mikrodaļiņas, nosēžas ūdenī. Kā arī dūmi, izejot caur ūdeni, tiek atdzesēti un mitrināti.

Ūdenspīpes konstrukcija nav viendabīga, tā sastāv no vairākām daļām, tāpēc, pirms tās lietošanas, to ir jāmāk pareizi sagatavot. Zemāk būs redzama vizualizēta pamācība kā pareizi salikt ūdenspīpi.

Salasām ūdenspīpei paredzētos piederumus.

1. Ūdens kolba, 2. šļūtene ar iemuti, 3. ūdenspīpes augšējā daļa, 4. keramiskā bļodiņa tabakai, 5. tabaka, 6. folija papīrs.

Paņemam kolbu un to piepildām ar ūdeni, lai ūdenspīpes augšējās daļas metāla gals, kuram jāatrodas kolbā, apņemtu to, apmēram, 1-2cm (atkarīgs no kolbas lieluma).

Noliekam ūdenspīpi drošā vietā uz cietas pamatnes un tai pievienojam šļūteni ar iemuti.

Ievietojam tabaku keramiskajā bļodiņā līdz augšai, tā, lai caur to varētu cirkulēt gaiss – nevajag pieblīvēt!!! Kad tas ir izdarīts, uzliekam to uz ūdenspīpes tai paredzētajā vietā.

Ņemam foliju – ieteicams salocīt likt divās kārtās, tāpēc, lai tabaka ilgāk kalpotu un dūms nepaliktu rūgts (Folija vietā nepieciešamības gadījumā var lietot šokolādes folija papīru). Foliju uzlokām virsū keramiskajai bļodiņai ar tabaku.

Ja ūdenspīpe tiek lietota lielākā kompānijā, ieteicams uztīt folija gredzenu un uzlikt virs keramiskās bļodiņas, un tikai tad to pārklāt ar foliju. Ilgākai ūdenspīpes lietošanai, ieteicams izmantot lielāka izmēra ogli.

Tālāk izdurstām mazus caurumiņus tikko uzklātajai folijai (var izmantot jebkuru asu priekšmetu, piemēram, adata, auskars, matu spraude), lai gaiss cirkulētu caur ūdenspīpi.

Kad tas ir izdarīts atliek tikai uzmanīgi aizdedzināt oglīti un uzlikt uz pārklātā folija.

Varam baudīt ūdenspīpi!

Pamācības autors: Small(Raivis D.)

 

Leave A Response »

*