Pērļošanas pamati: vienkāršas shēmas ķēdīšu veidošanai.

Admin 16/01/2012 0 14,939 skatījumi
Pērļošanas pamati: vienkāršas shēmas ķēdīšu veidošanai.

Pērļošanas pamati ir balstīti uz vienkāršām shēmām, kas dod vēlamo rezultātu. Vēlāk, pielietojot savu fantāziju, iespējams izveidot dažnedažādas skaistas rotaslietas sev un tuvajiem. Zemāk būs dažas shēmas kā izveidot vienkāršas ķēdītes.

1. Uz auklas uzveram 3 vienas krāsas pērles + 1 pērli citādākā krāsā. Pēc katrām trijām vienas krāsas pērlēm veidojam cilpu, kā parādīts attēlā. Šādā veidā turpinām līdz esam pabeiguši.

2. Ķēdīte ar iestrādātiem rombiem.

Uz auklas uzveram 2 vienas krāsas pērles + 4 pērles savādākā krāsā. Ar atšķirīgās krāsas pērlēm veidojam rombu, kā parādīts attēlā. Šādā veidā turpinām līdz esam pabeiguši.

3. Uz auklas uzveram 1 sarkanu pērli, 2 zilas krāsas, atkal 1 sarkanas krāsas pērli un 1 dzeltenu pērli. Ap dzelteno pērli veidojam cilpu un tālāk atkal turpinām, izverot caur sarkanajai pērlei. Turpinām pēc shēmas, kas redzama attēlā.

4. Uz auklas uzveram 3 pērlītes un aizvelkam gandrīz līdz pašam auklas galam, atstājot nelielu gabalu aizdares pievienošanai. Izveidojam kopumu no trīs pērlēm. Uzveram vēl divas pērles un izveram cauri nr.2 un nr.4 pērlei. Turpinām veidot pēc shēmas, kas redzama attēlā.

Dotās shēmas var kalpot kā pamats rotu veidošanai, vai arī kā savienojošie elementi lielākai rotaslietai.

Pamācība tulkota un pārpublicēta no http://www.biserland.ru/

Leave A Response »

*