Virtuālās atmiņas palielināšana datorā.

Admin 19/12/2011 0 6,782 skatījumi
Virtuālās atmiņas palielināšana datorā.

Virtuālā atmiņa datorā – operatīvās atmiņas (RAM) palielināšana, izmantojot cietā diska resursus. Ja savā datorā saņemat paziņojumus par to, ka virtuālajai atmiņai pietrūkst vietas uz cietā diska, tad noteikti tā ir jāpalielina. Zemāk vizualizēta pamācība kā to izdarīt.

Lai nomainītu virtuālās atmiņas lielumu dodamies uz “Start”->atrodam iespēju “Computer”->spiežam ar labo peles pogu un izvēlamies iespēju “Properties”:

Virtuālā atmiņa

Jaunatvērtajā logā “System”, kreisajā pusē atrodam iespēju “Advanced system settings”. Atveram to:

Virtuālā atmiņa

Jaunatvērtajā logā “System Properties” sadaļā Performance izvēlamies iespēju “Settings…”:

Virtuālā atmiņa

Jaunatvērtajā logā “Performance Options” augšējā izvēlnē izvēlamies iespēju “Advanced”. Tad sadaļā Virtual memory izvēlamies iespēju “Change…”:Virtuālā atmiņa

Jaunatvērtajā logā “Virtual Memory” atrodamas iespējas virtuālās atmiņas palielināšanai vai samazināšanai, vai tās automātiskai piešķiršanai:

Virtuālā atmiņa

Ieselktējot iespēju “Automatically manage paging file size for all drives”, dators automātiski piešķirs virtuālās atmiņas apjomu visām diska iericēm. Ieselektējot iespēju “Custom size”, Jums ir iespēja pašiem noteikt lietojamo un maksimālo virtuālās atmiņas apjomu. Kad to esam izdarījuši obligāti jānospiež poga “Set“, lai izmaiņas stātos spēkā, kā arī jārestartē dators. Zemāk tiek piedāvāts rekomendētais un pašreiz piešķirtais virtuālās atmiņas apjoms.

Leave A Response »

*