Divi skype vienlaicīgi uz viena datora (kā to izdarīt?)

Admin 21/11/2014 0 5,621 skatījumi
Divi skype vienlaicīgi uz viena datora (kā to izdarīt?)

Ir vajadzīgi divi skype vienlaicīgi uz viena datora, jo esi jurists, biznesmenis, uzņēmējs un kam ir svarīgi nošķirt privātās lietas no lietišķajām? Zemāk būs pamācība kā salīdzinoši vienkāršā veidā panākt divu Skype vienlaicīgu darbošanās Jūsu datorā.

Bieži vien divu Skype kontu pārvaldīšana, pārslēdzoties no viena esošā uz otru sagādā daudz neērtības, jo ja tērzē ar draugiem un gaidi svarīgu lietišķo zvanu, liela iespējamība to nesaņemt un nokavēt, tāpēc ideāli – pārvaldīt divus SAVUS SKYPE kontus vienlaicīgi.

Divi Skype vienlaicīgi – soli pa solim

1. Iesākumā nodzēšam patreizējo Skype ikonu (ja tāda ir) uz darbavirmas.

Skype ikonas dzēšana

2. Dodamies uz My ComputerC: disksProgam Files (x86) (ja nav Program Files  x86, tad vienkārši atveram Progam Files mapi)

3. Mapē atrodam apakšmapi “Skype”

Apakšmape Skype

4. Tālāk dodamies uz apakšmapi “Phone”

Apakšmape Phone

5. Mapē sameklējam failu “Skype.exe”. Un lai divi skype vienlaicīgi darbotos spiežam ar labo peles taustiņu uz Skype ikonas un kopējam (Copy)

Ikonas kopēšana

6. Tālāk jebkur uz darbavirsmas spiežam ar labo peles taustiņu un ielīmējam tikko nokopēto skype ikonu kā “saīsni” (Paste shortcut).

7. Uz tikko iekopētas Skype saīsnes, ikonas spiežasm ar labo peles taustiņu un atveram “Rekvizītus” (Properties)

Rekvizīti

8. Pārliecināmies vai ir atvērta cilne “Saīsne” (Shortcut)

9. Laukā “Mērķis” (Target), beigās (pēc pēdiņām) pierakstām atstarpi un  “/secondary” (bez pēdiņām). Manā gadījumā būs “C:\Program Files (x86)\Skype\Phone\Skype.exe” /secondary

Skype mērķis

10. Saglabājam izmaiņas. Tagad, varam atvērt neierobežotu skaitu ar Skype profiliem izmantojot šo ikonu.

divi-skype-uz-viena-datora

11

Divi skype vienlaicīgi

Lūk kā vienkāršā veidā var izdarīt šādu soli un Jums būs divi Skype vienlaicīgi, un tagad ērti varēsiet nodalīt biznesa sarunas no privātājām un ģimenes sarunām!

Leave A Response »

*