Facebook automātiskā video atskaņošana. Kā to atslēgt?

Admin 22/01/2015 0 4,746 skatījumi
Facebook automātiskā video atskaņošana. Kā to atslēgt?

Jau kādu laiku iepriekš pasaules lielākajā sociālajā tīklā Facebook ir ieviesta automātiskā video atskaņošana ziņu lentē. Šāds solis daļai lietotāju arī patīk, taču no daudziem esam dzirdējuši nepatīkamas replikas par šīs idejas nevajadzīgumu. To arī var saprast – ejot cauri ziņu lentei, ikviens video, kas ir ielādēts tajā automātiski sāk ielādēties tiklīdz esam to pamanījuši. Tas vai mēs to gribam redzēt un skatīties tālāk vai nē tiek izlemts mūsu vietā. Šāda automātiskā video atskaņošana samērā daudz noslogo mūsu personālo datoru un pie nepietiekama interneta ātruma var kavēt mājas lapu ielādi, tāpēc sākām pētīt iespējas kā var atslēgt vai ierobežot video automātisko palaišanos sociālajā tīklā.

Izrādās automātisko video atskaņošanu var atslēgt!

1. Ielogojamies savā Facebook kontā un atrodam labajā pusē iespēju, kur var piekļūt sava profila personalizēšanai. Izvēlamies apakšsadaļu – iestatījumi.

Automātiskā video atskaņošana

2. Turpinot sekot soli pa soli pamācībai kreisajā pusē atrodam apakšsadaļu – videos, kur arī slēpjas atbilde uz mūsu jautājumu.

izslegt-fb-video2

3. Esam nokļuvuši pie Facebook portāla video iestatījumu sadaļas, kurā mums ir iespēja izvēlēties gan video noklusēto kvalitāti, gan arī automātisko video atskaņošanu. Mūsu interesējošajā sadaļā visticamāk Jums stāv iespēja – Default vai ON.  Izvēlamies OFF un aizmirstam par to, ka lasot ziņas notiks automātiskā video atskaņošana. Tagad video sāksies tikai tad, kad pats būsiet uzspiedis PLAY.

izslegt-fb-video3(spied uz attēla un skati lielāku)

Ja Tev noderēja šī pamācība, dalies ar saviem draugiem ar šo informāciju!

Leave A Response »

*