Kā glabāt savus dokumentus uz cita diska.

Admin 10/01/2012 0 2,983 skatījumi
Kā glabāt savus dokumentus uz cita diska.

Katram no mums uz datora atrodas daudz svarīgi dokumenti, fotogrāfijas, citi materiāli, tāpēc vēl jo vairāk būtu neveiksme tos pazaudēt. Noklusēti Windows sistēmās dokumenti un fotogrāfijas tiek glabāti mapē „My Documents”, kura parasti atrodas uz sistēmas C diska (“C:\Documents and Settings\….\My Documents”). Gadījumā, ja notiek sistēmas kļūda vai sabojājas cietais disks, iespēja, ka Jūsu svarīgie dati tiks pazaudēti, ir diezgan liela. Tāpēc, lai vismaz daļēji savus vērtīgos materiālus pasargātu, glabājiet tos uz cita cietā diska vai vismaz citas tā daļas. Zemāk pieejama pamācība kā noklusēto dokumentu mapi „My Documents” pārvietot un glabāt to citā vietā. Šī pamācība piemērojam sistēmai Windows XP.

Atrodam savu „My Documents” mapi. Parasti atrodas uz Desktop’a, vai ir viegli piekļūstama caur Windows „START” pogu. Kad veiksmīgi esam atraduši „My Documents” mapi, tad spiežam ar labo peles pogu uz mapes un izvēlamies „Properties”.

Laukā „Target:” ir redzama pašlaik aktīvā „My Documents” mapes atrašanās vieta.

Spiežam „Move” un izvēlamies vēlamo vietu, kur tiks glabāti Jūsu dokumenti.

Spiežam „Apply”, tiks jautāts vai pārvietot failus un mapes uz jauno atrašanās vietu, apstiprinām nospiežot „Yes” -> „OK”.

Tagad mape „My Documents” un visi tajā esošie dokumenti atrodas jaunajā vietā.

Sargiet sev dārgos dokumentus.

 

Leave A Response »

*