Kā izveidot pdf dokumentu? 3 vienkārši soļi.

Admin 30/01/2015 0 7,071 skatījumi
Kā izveidot pdf dokumentu? 3 vienkārši soļi.

Vakar saņēmām jautājumu: “Lūdzu izveidojiet pamācību par to kā izveidot pdf dokumentu ātri un vienkārši?” Atbildot mūsu lasītājiem šodien publicējam vienkāršu un saprotamu trīs soļu pdf dokumenta izveidošanas pamācību.

Daudzas programmas šodien jau piedāvā arī automātisko pdf dokumentu izveidošanu vienkārši izvēloties saglabāt kā PDF dokumentu, taču daļai nav tādu iespēju, līdz ar to tiek meklēti risinājumi, lai nonāktu līdz gala rezultātam – izveidotam pdf dokumentam.

Kā izveidot pdf dokumentu ar internetā pieejamajiem resursiem 3 soļos?

Interneta resursos var atrast itin daudz ērtu un vienkāršu programmu, lai varētu izveidot pdf dokumentu. Mēs izvēlējāmies mūsuprāt ērtāko, ātrāk un daudzpusīgāko.

1. solis.

Atveram mājas lapu www.online2pdf.com

Kā izveidot pdf dokumentu

2. solis

Izvēlamies Jums interesējošo failu no kura vēlaties izveidot pdf failu. Tas varētu būt word vai exel dokuments, tie varētu būt JPG un PNG attēli u.c. un spiežam SELECT  FILES. Kad to esam izdarījuši nospiežam pogu CONVERT un process notiek.

ka-izveidot-pdf-dokumentus

3. solis

Tiklīdz kā pdf dokumenta izveidošana ir pabeigta, tā to automātiski saglabājām uz sava datora. Re, un pdf dokuments ir izveidots.

ka-izveidot-pdf-dokumentus-saglabat

P.S. Tiek gatavotas arī citas dažādas pamācības par dokumentu ērtu izveidošanu, nevis tikai kā izveidot pdf dokumentu, bet gan arī pps prezentācijas, ērti xls pārskati u.c.

Jūsu pamaciba.lv

Leave A Response »

*