Kā salocīt aploksni (naudas aploksne, klasiskais stils, dekoratīvās)

Admin 06/02/2013 0 30,610 skatījumi
Kā salocīt aploksni (naudas aploksne, klasiskais stils, dekoratīvās)

Kā salocīt aploksni?

Salocīt aploksni var dažādos veidos- gan klasiskā, gan oriģinālā veidā. Lai salocītu klasiskā izskata aploksni,ieteicams paņemt vienu veikalā nopirktu aploksni, atlocīt vaļā un izmantot kā šablonu savas aploksnes locīšanā. Atlocīto aploksni noliek uz papīra, no kura paredzēts locīt aploksni, apvelk kontūras, izgriež jauno šablonu, saloka pa locījuma vietām un salīmē tās pašas vietas, kuras bija salīmētas šablona aploksnei (oriģinālajai aploksnei).

Ir arī daudz un dažādi veidi, kā salocīt oriģināla izskata aploksni. Tai par pamatu var izmantot, piemēram, kādu tapetes atgriezumu vai papīru ar ornamentiem. Lūk, pāris iedvesmojoši piemēri kā salocīt aploksni:

aploksneAploksnes locīšanaVēl vieglāk par klasisku aploksni ir salocīt tā saucamo „naudas aploksni”. Tādā parasti dāvina naudu, bet to iespējams izmantot arī kartītes vai vēstules iesaiņošanai. Šādai aploksnei pat nav nepieciešams šablons, aploksnes vidusdaļai sānos tikai jāatstāj salīmējuma maliņas un augšējās daļas stūrīši jānoapaļo ar šķēru palīdzību.

Kā salocīt naudas aploksni

ka-salocit-aploksni-2Ja aploksni nav paredzēts nosūtīt pa pastu, bet tā vairāk kalpo kā dekors, tad aploksnes formu un locīšanas taktiku var variēt dažādi. Aploksnes forma atkarīga no tā, ko paredzēts likt tajā iekšā. Ja saturs ir kaut kas neliels, piemēram, maza apsveikuma kartīte, tad arī aploksnes forma var būt nestandarta. Lūk, pāris piemēri:

ka-locit-aploksni-1 skaistas-aploksnes aploksnes-noformejumsJa aploksni vēlas salocīt klasiskā izskatā un pa rokai nav neviena aploksnes parauga vai aploksnes, ko izmantot kā šablonu, tad, lūk, pāris šabloni, no kuriem iespējams salocīt gan klasisku aploksni, gan, izmantojot krāsainus materiālus, piešķirt aploksnei „odziņu”.

8 ka-salocit-aploksni-soliCeru, ka tagad Tev tapa skaidrāk kā vienkāršos veidos var salocīt aploksni!

Leave A Response »

*