Lētas dāvanas – TOP 3 izvēle ikviena gaumei

Admin 27/11/2013 0 7,386 skatījumi
Lētas dāvanas – TOP 3 izvēle ikviena gaumei

Lētas dāvanasLētas dāvanas šobrīd mūsu valsts valdošajā ekonomiskajā situācijā ir tas, ko mēs meklējam, lai kaut nedaudz tomēr iepriecinātu savus mīļos un tuvos. Lai tie būtu Ziemassvētki, dzimšanas dienā vai jebkāds cits svinīgs pasākums, jebkurā gadījumā un ikvienam ir patīkami saņemt dāvanas.

Šeit centīsimies apkopot mūsuprāt interesantākās pieejamās dāvanas, kuru iegādei nav nepieciešami lieli finansiālie līdzekļi.

Lētas dāvanas pirmais variants – skijorings aiz zirga

Šāda veida dāvana, kā reiz radīta tiem, kam krūtīs pukst azartiska un piedzīvojumus meklējoša indivīda sirds. Šis varētu būt piedzīvojums, kas paliek atmiņā vēl uz ilgu laiku. Traukšanās ar slēpēm vai snovborda dēli aiz rikšojoša zirga? – Jā ekstremālas sajūtas garantētas. Tev ir iespēja izbaudīt svaigo gaisu, izrauties no Rīgas, tuvāk pie dabas krūts. Īpaši piesniegušā ziemā, paveras fantastisks skats piesnigušā mežā. Šīs visas sajūtas Tev ir iespēja saņemt vai arī dāvāt kādam īpašam cilvēkam.

davanu-izvele

Dāvanu ideju ir neizsakāmi daudz, taču vispieprasītākās ir tās, kurās cilvēks pats var izbaudīt prieku, piedalīties, tapt estētiski skaistākam. Taču lētas dāvanas var būt arī tādas, kas ļauj tai vietai, kura tiek saukta par mājām, izskatīties gaumīgi un priecēt ne vien savas, bet arī apkārtējo acis.

Otrā izvēle dāvanai – dekoratīvās sienas uzlīmes

Savs mājoklis tā ir vieta, kur mēs pavadām ik vakaru, kur ģimene rod mieru un spēku jaunai dienai. Labo māju sajūtu var celt mazliet augstāt tai piesķirot jaunas “krāsas”, jaunus stila un dizaina elementus. Interesants risinājums ir dekoratīvās sienas uzlīmes, kas ļauj izrotāt jebkuru telpu Jūsu mājās. Ar šāda veida uzlīmēm ikvienai istabu var piešķirt pilnīgu individualitāti. Ir iespēja izvēlēties no plašā kataloga jau gatavos šablonus, kas atradīs vietu jebkura veida un stila mājoklī.

Lētas dāvanas vai dārgas, daudzās reizēs nemaz nespēlē lielāko lomu. Svarīgākais ir aiznest un sagdāt prieku jubilāram vai svētku reizē esot. Arī ar pašu mazumiņu var saņemt daudz un patiesus “Paldies” vārdus.

Bērnu priekam – trešā dāvana sarakstā

Bērni ir mūsu nākotne, un viņi ir pirmie kam dāvanas sagādā vislielāko prieku. Bērni ir tas, kādēļ mēs dzīvojam, bērni ir lolojums, kurš gaida vislielāko mīļumu no Jums. Radošas aktivitātes – darbošanās “Skrīveru saldumi” darbīcā, kurā ir iespējams piedalīties mūsu pašu konfektes “Gotiņa” tapšanas procesā, tīt konfektes, pievienojot dažādas piedevas. Bērnam tas būs neaizmirstams piedzīvojums, un izveidoto, ietīto  produkciju varēsiet vest mājās, kas bērnam būs liels prieks.

davanu-izveleVisas šeit apskatītās dāvanas ir robežās līdz 10Ls, kas, mūsuprāt, ir apzīmējamas ar statusu – lētas dāvanas, tāpēc pieejamas un iegādājamas jebkuram. Lai svētki izdodas un daudz “Paldies” vārdu.

Leave A Response »

*