Papīra rokdarbi – puķe pašu rokām

Admin 05/06/2013 0 20,848 skatījumi
Papīra rokdarbi – puķe pašu rokām

Vienkārši papīra rokdarbi – ideja svētkiem!

Pirms svētkiem, vai tā būtu dzimšanas, vārda diena vai kāds cits pasākums, mēs aizdomājamies pat to, kādas dāvanas dāvināt. Un bieži vien ilgi minstināmies un nezinām ko īsti dāvināt. Dāvana, kura veidot savām rokām, nes īpašu siltumu un daļu no vēstījuma. Veidojot dāvanas pašu rokām, mēs ieliekam un veltam savu mīlestību cilvēkam, kam šī dāvana paredzēta.

Bieži vien dāvanas vietā mēs izvēlamies un dāvinām puķes. Taču ne visi zin, ka no parasta krāsaina papīra mēs varam izveidot skaista papīra puķes. Dažnedažādie papīra rokdarbi ļauj izpausties brīvā formā un ietaupīt arī finanses. Un bez šaubām jubilārs noteikti būs pārsteigts saņemot šādu apsveikumu.

Papīra rokdarbi – krāšņa puķe dāvanā

Šajā pamācībā redzēsi kā soli pa solim taps papīra puķe, kuru noteikti varēsi likt lietā jau nākamajā nepieciešamajā brīdī.

Kas Tev būs vajadzīgs šim papīra rokdarbam?

  • Krāsains papīrs
  • Līme
  • Šķēres

1. Solis

Izgriez 5 vienāda lieluma kvadrātus. Izmēru izvēlies tik lielu, cik vēlies lielu puķi. No katra izgrieztā papīra kvadrāta izveidosies viena papīra puķes ziedlapiņa. Kvadrātus vari izvēlēties gan vienādas krāsas, gan arī pilnīgi dažādas. Tas ir atkarīgs no tā, kādu Tu vēlies redzēt galarezultātu…

2. Solis

Sekojam foto norādēm – instrukcijai

Lūk šādā pavisam elementārā veidā pašu izveidoti papīra rokdarbi var aiztaupīt Tev galvas sāpes par ideju dāvanai.

Leave A Response »

*