Sapņu tulkošana – ko nozīmē miegā redzētais sapnis

Admin 05/02/2013 0 12,855 skatījumi
Sapņu tulkošana – ko nozīmē miegā redzētais sapnis

Sapņu tulkošana

Sapņu tulkošana – lieta, par kuru atceramies un aizdomājamies pēc kārtējās nakts, kad ir sapnī redzēts kaut kas interesants.

Sapnis ir apziņas nekontrolēts redzes vai dzirdes tēls. No pieredzes un iztēles fragmentiem savirknēti notikumu sižeti, ko cilvēks pārdzīvo miegā, pastiprināti darbojoties atsevišķiem galvas smadzeņu apvidiem laikā, kad smadzeņu apvidi atrodas kavēšanas stāvoklī.

Sapņi visbiežāk parādās tā saucamajā “ātrajā miegā” un tos pavada spēcīgi izteiktas acu ābolu kustības. Miega posmi, kuros redz sapņus, ilgst apmēram 20 minūtes un tie atkārtojas ik pēc 1 – 1,5 stundām, pagarinoties nakts miega beigu daļai. Naktī cilvēks sapņo apmēram 2 stundas. Nosapņoto atceras, pamostoties ātrā miega laikā.

Sapņa tulkošana var norādīt uz cilvēka personības īpašībām, centrālās nervu sistēmas un visa organisma funkcionālo stāvokli, kādu neatklātu hronisku slimību vai ārējo faktoru ietekmi.

Zinātni, kas pēta visu par un ap sapņiem, sauc par oneiroloģiju.

Sapņus redz ikviens cilvēks un tajos var pat izdzīvot paralēlu dzīvi. Ar sapņu palīdzību smadzenēs tiek sistematizēta dienā iegūtā informācija. Ir sapņi, kuriem ir dziļāka nozīme un jēga, ar šo sapņu palīdzību cilvēkam tiek dota iespēja ieklausīties intuīcijā vai informācijā, ko sniedz augstāki spēki, Dievs. Nav būtiski noskaidrot, kas ir informācijas sniedzējs, būtiski ir saprast, kāda infromācija ar sapņu palīdzību cilvēkam tiek sniegta.

Sapņu tulks

Jaunā mēnesī redzētie sapņi ir patiesi un parasti arī piepildās. Parasti piepildās arī augošā mēnesī redzētie sapņi. Šaubīgi ir vecā mēnesī redzētie sapņi, bet, ja sapni esat redzējis dilstošā mēnesī, tam izskaidrojumu vispār nav jēgas meklēt.

Patiesi un tādi, kas ātri piepildās, ir sapņi, kas redzēti naktī no otrdienas uz trešdienu vai no ceturtdienas uz piektdienu. Arī tie sapņi, kas redzēti naktī no piektdienas uz sestdienu, bieži vien ir ar noteiktu nozīmi. No sestdienas uz svētdienu redzētie sapņi piepildās līdz pusdienai. Īpaša nozīme pievēršama sapņiem, kas redzēti svešā vietā.

Sapņu tulks palīdz  iztulkot sava sapņa nozīmi un gūt skaidrojumu miegā redzētajam.

Sapņu tulks bieži vien atklāj to, ka sapņa patiesā nozīme ir pretēja redzētajam, piemēram, ja sapnī redz kāda cilvēka nāvi vai bēres, viņam būs ilgs mūžs. Turpretī, ja sapnī redz kāzas, gaidāmi patīkami notikumi vai labas ziņas.

Leave A Response »

*