Skat kā vecās džinsu bikses pārtop elegantos šortos!

Admin 09/07/2013 0 5,591 skatījumi
Skat kā vecās džinsu bikses pārtop elegantos šortos!

Šorti ir viens no populārākajiem apģērba gabaliem vasaras sezonā. Tos viegli uztaisīt no tik ļoti iemīļotajām džinsa biksēm, kuras varbūt jau ir sasmērējušās vai vienkārši apnikušas. Tad nu laiks džinsu otrajai dzīvei- pārtapt par stilīgiem šortiem. Tapšanas process ir ļoti viegls, ātrs un iespējama Jūsu izdomas realizācija. Parādīšu vienu no vieglākajiem veidiem, kā bez liekiem tēriņiem tikt pie sava mīļākā vasaras apģērba.

Vajadzīgie materiāli:

  • Džinsu bikses
  • Diegs
  • Adata, šķēres
  • Tilla vai jebkura cita auduma atgriezumi

Iesākumā vēlams izdomāt cik garus šortus vēlaties, šī nu būtu gaumes lieta. Atzīmējam vajadzīgo garumu un nogriežam, tāpat arī ar otru bikšu staru. Jāskatās tik, lai staras būtu vienāda garuma.

Šortu kabatas ar “odziņu”

Aizmugurējās džinsu kabatas uzmanīgi atārda,bet ne līdz galam, abās pusēs aptuveni vienādā attālumā no augšējās malas, nogriežam. Ar tilla vai cita auduma strēmeli sasienam, lai veidotos ‘’kabatas bantīte’’, liekos galus nogriežam. Tāpat izdaram arī ar otru kabatu.

Nākamais solis:

Šortu apakšējo malu, aptuveni 1,5 cm platu, uzloca uz augšu. Ņem auduma strēmeli, aptuveni 10-15 cm platu, nevīžīgi saloka, piešuj pie šortu ārējās malas. Zem tilla, lai nebūtu redzama vīle, piešuj atlocīto staru, ik pa pāris centimetriem piešujot arī tilla strēmeli, veido ‘’pufīgu’’ spilventiņu, un turpina šūt visapkārt starai. Šortu sānos auduma strēmeles sasien kopā un liekos (garākos) galus nogriež veidojot mazu pušķīti. Tāpat, protams, apšuj arī otru šortu staru.

Ja ir vēlme, var piešūt arī pērlītes, mežģīnes vai bantes pēc sirds patikas, dizains ir Jūsu rokās, realizēt to ir pavisam vienkārši.

Džinsu šorti

Tas arī viss, Jūsu vasaras šortiņi ir gatavi valkāšanai!

Leave A Response »

*