Veidlapas paraugs (piemēri, lejupielāde)

Admin 08/10/2015 0 29,379 skatījumi
Veidlapas paraugs (piemēri, lejupielāde)

Veidlapas mūsu valsts birokrātiskajā sistēmā ir ļoti daudz un katra saviem mērķiem paredzēta, tāpēc vienots paraugs, pēc kura būtu jāvadās nebūs izceļams vai izdalāms. Jebkurš veidlapas paraugs, kas tiks pievienots lejupielādei, būs brīvi rediģējams un izmantojams pēc saviem ieskatiem un vajadzībām. Veidlapa ir dokuments, kas ir aizpildīta un  noformēta strukturāli, un kalpo informācijas sniegšanai. Daudzi par veidlapām dēvē iesniegumus, paziņojumus, ziņojumus vai cita veida informāciju.

Pašas pieprasītākās veidlapas un to paraugi, kuras interesē lasītājus (skatoties arī pēc mekletāju datiem), ir Valsts ieņēmumu dienesta (VID) veidlapas, uzņēmumu reģistra veidlapas un Rīgas Domes struktūrvienību veidlapas.

VID veidlapas paraugs

Zemāk pievienošu veidlapas paraugu (jā izskatās pēc iesnieguma, tomēr tā ir veidlapa), kas iedzīvotājiem parasti kļūst aktuāls tuvojoties gadu mijai – veidlapa par iedzīvotāju ienākumu nodokļa pārmaksu:

veidlapas paraugs

Veidlapas paraugs – pavadzīme

Veidlapa kā preču pavadzīme – arī tā ir mūsu apskatāmās tēmas vērta. Šo gan var saukt par daudz maz universālu, jo, manuprāt, šī tiek pielietota ikvienā uzņēmumā, kurš nodarbojas ar tidzniecību, pakalpojumiem.

Veidlapas paraugs - pavadzīme

Ļoti tipiski augstākās mācību iestādes savos reģistrācijas posmos jaunajiem studentiem liek aizpildīt dažādas pieteikuma un reģistrācijas veidlapas. Atļaušos izmantot un pievienot vienu noLatvijas Universitātes daudzajām – LU pieteikuma un reģistrācijas veidlapas paraugs.

Tendence gan pasaulē rāda, ka papīra formāts, tai skaitā veidlapas, tiek izskausts un maksimāli viss tiek digitalizēts un pieejams elektroniskā veidā. Citā gadījumā ērtības labad ir nostrādāts līdz galam, un papīra formāts jau paliek neizmantojams.

Veidlapas paraugi, kuri pieejami lejupielādei un rediģēšanai: veidlapas paraugs no VID; veidlapas paraugs uz gada ienākumu deklarāciju;

Ja nu nezini kā uzrakstīt iesniegumu, lūko – te ir sagatavots iesnieguma paraugs.

Leave A Response »

*